Nastavení soukromí
Náš web potřebuje pro svou správnou funkci soubory cookies, které využívá k technickým a analytickým účelům. Souhlasíte s jejich použitím?

>OBRAZY>Francouzština>Obraz "LE COMMERCE" (FRA)

Obraz "LE COMMERCE" (FRA)

Špičkově ilustrovaný barevný velkoplošný obraz kompletně ve francouzském jazyce, tematicky zaměřený na obchod, reklamu, jednání, bankovní prostředí a poštu. Z pohledu slovní zásoby se jedná o mírně náročnější obraz.
další informace
SKLADEM > 10 ks
Můžete mít: 12.8.2024 (více informací)
Záruka: 24 měsíců

Ze stejné kategorie

Obraz spojuje v jednom celku funkční a estetickou úlohu. Jazykové obrazy se výborně hodí pro zkoušení, konverzaci při výuce, k popisu zobrazených situací a v neposlední řadě tvoří esteticky velmi příjemný doplněk nejen v jazykových učebnách či na školních chodbách. Žáci a studenti tak mají trvale na očích vizuální pomůcku, která pomůže zafixovat slovní zásobu. Navíc lze obraz použít jako edukativní výzdobu s užitnou hodnotou například na školní chodby či pro jiné učebny. 

Obraz obsahuje tato slovíčka: 

Bureau du directeur - rideaux, fenêtre, fauteuil, téléphone, télécopieur, ordinateur portable, contrat, associé d´affaires, directeur, secrétaire, coffre-fort.

Section économique - copieur, déchiqueteuse, dossier, ordinateur, imprimante, économiste, facture, déclaration de revenus, extrait de compte, timbre, poubelle, horloge, vase, tableau.

Section commerciale - agent d’affaires, spécialiste financier, table basse, calculatrice, marché des valeurs, index, étude de marché,demande, offre, bénéfice, persienne.

Salle de conférences - toile de projection, projecteur de données, vente, revenus, tableau à feuilles, idées et propositions, directeur commercial, conférence de travail, équipe de travail, chef, téléphone mobile, meubles, chiase.

Couloir - ascenseur, escalier, éclairage, porte, toilettes, distributeur d´eau, gobelet en papier, espion.

Section publicitaire - projet, logo, dessin publicitaire, page web, tableau, table, stylo-feutre, artiste publicitaire, affiche publicitaire, poste de travail graphique, imprimante grand format, fauteuil tournant, objects publicitaires, dépliant publicitaire.

Banque - comptoirs et prêts bancaires, ouvrir un compte, virement bancaire, opérations financiières, client, bureau de change, monnaie, frais, carte de paiement, chèques, distributeur, NIP, retirer de l’argent.

Vestibule - tapis, panneau d’ informations, bureau d'accueil, réceptionniste, service de sécurité, café.

Bureau de poste - porte-journal, heures d'ouverture, lettres, journaux, paquets, cartes postales, enveloppes, timbres-poste.

Vážení zákazníci. Vezměte prosím na vědomí, že doba dodání nástěnných obrazů je cca 14 - 25 dnů od data objednání. Jedná se o specifický produkt se zakázkovou výrobou v cyklech na základě objednávek.  Děkujeme za pochopení. 
Materiál obrazu: Vysoce kvalitní fotopapír
Plastové lišty v ceně?: Ano
Rozměr obrazu: 110 x 80 cm
Vydání: 1
Další v kategorii
Ověřujeme pravost spotřebitelských recenzí. Recenze pochází pouze od zákazníků, kteří jsou registrováni a u kterých je známá identita minimálně v rozsahu e-mailové adresy.
Obraz "LE COMMERCE" (FRA) | computermedia.cz
{"prihlaseny":0,"vikendy":"","jazyk":"1","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te opr\u00e1vn\u011bn\u00ed k proveden\u00ed po\u017eadovan\u00e9 operace. Ov\u011b\u0159te jestli je va\u0161e p\u0159ihl\u00e1\u0161en\u00ed st\u00e1le aktivn\u00ed a sv\u00e1 p\u0159\u00edstupov\u00e1 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"Storno","odstraneni":"Odstranit","nacitani":"Soubor se na\u010d\u00edt\u00e1, \u010dekejte pros\u00edm...","ano":"Ano","ne":"Ne","form_uspech":"Zm\u011bny byly \u00fasp\u011b\u0161n\u011b ulo\u017eeny","form_neuspech":"Zm\u011bny se neulo\u017eily. Opravte pros\u00edm vyzna\u010den\u00e9 chyby a akci opakujte.","dalsi":"Dal\u0161\u00ed","hledat":"hledat","odpocet_den":"dny","odpocet_hodina":"hod","odpocet_minuta":"min","odpocet_sekunda":"sek","odpocet_konec":"Akce ji\u017e skon\u010dila"}
https://computermedia.cz/
https://computermedia.cz/obraz-le-commerce-fra?h=&dalsi=0&idWebHomepage=
Během minut dojde k vašemu automatickému odhlášení ze systému. Potřebujete více času?
Z důvodu dlouho trvající nečinnosti jste byl automaticky odhlášen ze systému
Zapomněli jste heslo?

Nemáte ještě účet?

Registujte se

Chci se registrovat!