>OBRAZY>Italština>Obraz "ALL´AEROPORTO" (ITA)

Obraz "ALL´AEROPORTO" (ITA)

Špičkově ilustrovaný barevný velkoplošný obraz kompletně v italském jazyce (bez jediného českého slovíčka), tematicky zaměřený na slovíčka z oblasti letiště a odbavovací haly.
další informace
SKLADEM > 10 ks
Můžete mít: 13.6.2024 (více informací)
Záruka: 24 měsíců

Ze stejné kategorie

Obraz spojuje v jednom celku funkční a estetickou úlohu. Jazykové obrazy se výborně hodí pro zkoušení, konverzaci při výuce, k popisu zobrazených situací a v neposlední řadě tvoří esteticky velmi příjemný doplněk nejen v jazykových učebnách či na školních chodbách. Žáci a studenti tak mají trvale na očích vizuální pomůcku, která pomůže zafixovat slovní zásobu. Navíc lze obraz použít jako edukativní výzdobu s užitnou hodnotou například na školní chodby či pro jiné učebny. 

Slovíčka na obraze

Radar per il controllo del traffico aereo, decollare, atterrare, torre di controllo, pista di volo, hangar, aerotaxi, elicottero, veicolo di servizio, pista di atterraggio, aereo a reazione, fusoliera, finestrini, ali, motore, prime aviolinee, scala mobile, pontile d’imbarco, tecnico di servizio, autobus, carrello portabagagli, furgone.

Classe economica, classe business, assistente di volo, giubbotto di salvataggio, posto, corridoio, cinture di sicurezza, posto accanto al finestrino, cabina di pilotaggio,equipaggio, pilota, aereo.

Mondo, sala partenze, passegero, biglietto aereo, tagliando di volo, bagaglio a mano, borsa da viaggio, bagagli, etichetta bagagli, accettazione, passaporto, controllo passaporti, carta d’imbarco, cancello d’imbarco, porta 3, tabellone arrivi e partenze, ultima chiamata, volo numero, destinazione, partenza, ritardo, cancellato, ultimo appello, orologio, sala arrivi, panchina, carrello, cestino, bancomat, uscita, chiosco, giornali-libri, riviste, portagiornali, agenzia di viaggi, catalogo, viggiatore che ha fretta, zona duty-free, negozio, souvenirs, scala, internet caffe, Ristorante Cielo, menu, area di ristoro, telefono, terrazza, cambio, pianta.

Vážení zákazníci. Vezměte prosím na vědomí, že doba dodání nástěnných obrazů je cca 14 - 25 dnů od data objednání. Jedná se o specifický produkt se zakázkovou výrobou v cyklech na základě objednávek.  Děkujeme za pochopení. 
Materiál obrazu: Vysoce kvalitní fotopapír
Plastové lišty v ceně?: Ano
Rozměr obrazu: 110 x 80 cm
Vydání: 1
Další v kategorii
Ověřujeme pravost spotřebitelských recenzí. Recenze pochází pouze od zákazníků, kteří jsou registrováni, produkt zakoupili a u kterých je známá identita minimálně v rozsahu e-mailové adresy.
Obraz "ALL´AEROPORTO" (ITA) | computermedia.cz
{"prihlaseny":0,"vikendy":"","jazyk":"1","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te opr\u00e1vn\u011bn\u00ed k proveden\u00ed po\u017eadovan\u00e9 operace. Ov\u011b\u0159te jestli je va\u0161e p\u0159ihl\u00e1\u0161en\u00ed st\u00e1le aktivn\u00ed a sv\u00e1 p\u0159\u00edstupov\u00e1 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"Storno","odstraneni":"Odstranit","nacitani":"Soubor se na\u010d\u00edt\u00e1, \u010dekejte pros\u00edm...","ano":"Ano","ne":"Ne","form_uspech":"Zm\u011bny byly \u00fasp\u011b\u0161n\u011b ulo\u017eeny","form_neuspech":"Zm\u011bny se neulo\u017eily. Opravte pros\u00edm vyzna\u010den\u00e9 chyby a akci opakujte.","dalsi":"Dal\u0161\u00ed","hledat":"hledat","odpocet_den":"dny","odpocet_hodina":"hod","odpocet_minuta":"min","odpocet_sekunda":"sek","odpocet_konec":"Akce ji\u017e skon\u010dila"}
https://computermedia.cz/
https://computermedia.cz/obraz-all-aeroporto-ita?h=&dalsi=0&idWebHomepage=
Během minut dojde k vašemu automatickému odhlášení ze systému. Potřebujete více času?
Z důvodu dlouho trvající nečinnosti jste byl automaticky odhlášen ze systému
Zapomněli jste heslo?

Nemáte ještě účet?

Registujte se

Chci se registrovat!