>OBRAZY>Němčina>Obraz "IM SUPERMARKT" (NEM)

Obraz "IM SUPERMARKT" (NEM)

Špičkově ilustrovaný barevný velkoplošný obraz kompletně v německém jazyce, tematicky zaměřený na nakupování v supermarketu (druhy zboží, proces nakupování apod.). 

Obraz spojuje v jednom celku funkční a estetickou úlohu. Jazykové obrazy se výborně hodí pro zkoušení, konverzaci při výuce, k popisu zobrazených situací a v neposlední řadě tvoří esteticky velmi příjemný doplněk nejen v jazykových učebnách či na školních chodbách. Žáci a studenti tak mají trvale na očích vizuální pomůcku, která pomůže zafixovat slovní zásobu. Navíc lze obraz použít jako edukativní výzdobu s užitnou hodnotou například na školní chodby či pro jiné učebny.
další informace
SKLADEM > 10 ks
Můžete mít: 6.5.2024 (více informací)

Ostatní s tímto titulem také koupili

Obraz obsahuje tato slovíčka:

Haushaltsgeräte, Fernseher, DVD-Spieler, Rechner, Fotoapparate und Kameras, Herde, Waschmaschinen, Töpfe und Pfannen, Sport, Fahrräder, Ausverkauf bis -50 %, Kleidung, T-Shirts, Hosen, Röcke, Shorts, Pullover, Handtücher, die Umkleidekabine, Gebäck, Muffins, Kuchen, Weißbrot, Schwarzbrot, Vollkornbrot, Brötchen, Alkoholische Getränke, Wein, Spirituosen, Bier, die Leergutrückgabe, Schokoladen, Bonbons, Kartoffelchips, Kekse, Kaugummis, Drogerie, Haarwaschmittel, Haarkuren, Seifen, Rasierkreme, Zahnbürsten, Waschmittel, Papiertaschentücher, Toilettenpapier, Gemüse, die Waage, der Mülleimer, Petersilie, Karotte, Broccoli, Paprikaschoten, Gurken, Tomaten, grüne Bohnen, Kartoffeln, Zwiebel, 20 % Skonto, Obst, Mandarinen, Bananen, Weintrauben, Orangen, Ananas, Äpfel, die Palme, Gewürze, Olivenöl, Ketchup, Senf, Nüsse, Getränke, Mineralwasser, Limonaden, Milchprodukte, Joghurts, Sahne, Käse, Butter, Eier, Milch, Getreideprodukte, Spaghetti, Teigwaren, Reis, Hafer, Suppen, Honig, Marmeladen, Kompotte, Delikatessen, die Verkäuferin, Unsere Spezialität, Wurstwaren, Schinken, Käse, Salate, die Tiefkühltruhe, Pizza, Eis, Hähnchen, Frischfleisch, Fische, Dorsch, Lachs, Thunfisch, Fleisch, Schweinefleisch, Kalbfleisch, Rindfleisch, der Kunde, der Einkaufswagen, die Kasse, das Kundendisplay, die Kassiererin, die Kreditkarte, Münzen, zahlen, der Manager, der Angestellte, Informationen, der Lautsprecher, das Warenlager.

Vážení zákazníci. Vezměte prosím na vědomí, že doba dodání nástěnných obrazů je cca 14 - 25 dnů od data objednání. Jedná se o specifický produkt se zakázkovou výrobou v cyklech na základě objednávek.  Děkujeme za pochopení. 

Ze stejné kategorie

Materiál obrazu: Vysoce kvalitní fotopapír
Plastové lišty v ceně?: Ano
Rozměr obrazu: 110 x 80 cm
Vydání: 1
Další v kategorii
Obraz "IM SUPERMARKT" (NEM) | computermedia.cz
{"prihlaseny":0,"vikendy":"","jazyk":"1","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te opr\u00e1vn\u011bn\u00ed k proveden\u00ed po\u017eadovan\u00e9 operace. Ov\u011b\u0159te jestli je va\u0161e p\u0159ihl\u00e1\u0161en\u00ed st\u00e1le aktivn\u00ed a sv\u00e1 p\u0159\u00edstupov\u00e1 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"Storno","odstraneni":"Odstranit","nacitani":"Soubor se na\u010d\u00edt\u00e1, \u010dekejte pros\u00edm...","ano":"Ano","ne":"Ne","form_uspech":"Zm\u011bny byly \u00fasp\u011b\u0161n\u011b ulo\u017eeny","form_neuspech":"Zm\u011bny se neulo\u017eily. Opravte pros\u00edm vyzna\u010den\u00e9 chyby a akci opakujte.","dalsi":"Dal\u0161\u00ed","hledat":"hledat","odpocet_den":"dny","odpocet_hodina":"hod","odpocet_minuta":"min","odpocet_sekunda":"sek","odpocet_konec":"Akce ji\u017e skon\u010dila"}
https://computermedia.cz/
https://computermedia.cz/obraz-im-supermarkt-nem?h=&dalsi=0&idWebHomepage=
Během minut dojde k vašemu automatickému odhlášení ze systému. Potřebujete více času?
Z důvodu dlouho trvající nečinnosti jste byl automaticky odhlášen ze systému
Zapomněli jste heslo?

Nemáte ještě účet?

Registujte se

Chci se registrovat!