Nastavení soukromí
Náš web potřebuje pro svou správnou funkci soubory cookies, které využívá k technickým a analytickým účelům. Souhlasíte s jejich použitím?

>OBRAZY>Němčina>Obraz "GESCHÄFTSBETRIEBE" (NEM)

Obraz "GESCHÄFTSBETRIEBE" (NEM)

Špičkově ilustrovaný barevný velkoplošný obraz kompletně v německém jazyce, tematicky zaměřený na obchod, reklamu, jednání, bankovní prostředí a poštu. Z pohledu slovní zásoby se jedná o mírně náročnější obraz. 

Obraz spojuje v jednom celku funkční a estetickou úlohu. Jazykové obrazy se výborně hodí pro zkoušení, konverzaci při výuce, k popisu zobrazených situací a v neposlední řadě tvoří esteticky velmi příjemný doplněk nejen v jazykových učebnách či na školních chodbách. Žáci a studenti tak mají trvale na očích vizuální pomůcku, která pomůže zafixovat slovní zásobu. Navíc lze obraz použít jako edukativní výzdobu s užitnou hodnotou například na školní chodby či pro jiné učebny.
další informace
SKLADEM > 10 ks
Můžete mít: 12.8.2024 (více informací)
Záruka: 24 měsíců

Ostatní s tímto titulem také koupili

Obraz obsahuje tato slovíčka: 

Das Büro des Direktors - die Vorhänge, das Fenster, der Sessel, das Telefon, das Faxgerät, das Notebook, der Vertrag, der Geschäftspartner, der Direktor, die Assistentin des Direktors, der Tresor.

Die Wirtschaftsabteilung - das Kopiergerät, der Aktenvernichter, der Ordner, der Rechner, der Drucker, die Buchhalterin, die Rechnung, die Steuererklärung, der Bankauszug, Stempel, die Uhr, die Vase, das Bild.

Die Handelsabteilung - der Handelsvertreter, der Finanzexperte, der Couchtisch, der Taschenrechner, die Aktienpreise, die Projektionsfläche, die Marktforschung, das Angebot, die Nachfrage, der Gewinn, der Index, die Jalousie.

Der Besprechungsraum - die Leinwand, der Dataprojektor, der Vertrieb, die Erträge, das Flipchart, Ideen und Vorschläge, der Vertriebsmanager, die Besprechung, das Arbeitsteam, der Leiter, das Handy, die Möbel, der Stuhl.

Der Gang - die Treppe, der Aufzug, die Beleuchtung, die Tür, die Toiletten, der Wasserspender, der Trinkbecher, der Spion.

Die Werbeabteilung - der Entwurf, der Logo, die werbegestaltung, die webseite, die Tafel, der Schreibtisch, der Filzstift, der Werbegrafiker, der Arbeitsplatz des Grafikers, der Plotter, der Bürostuhl, der Werbeplakat, Werbeartikel, Werbeprospekte.

Die Bank - Bankkonten und Darlehen, ein Konto anlegen, die Bargeldüberweisung, Geldgeschäfte, der Klient, der Geldwechsel, die Währung, die Gebühren, Kreditkarten, Schecks, der Geldautomat, PIN, Geld abheben.

Die Eingangshalle - die Informationstafel, der Teppich, der Empfang, die Empfangsdame, der Sicherheitsdienst, Café.

Die Post - Öffnungszeiten, der Zeitungsständer, Briefe, Postkarten, Pakete, Briefmarken, der Briefumschlag, der Mülleimer.

Vážení zákazníci. Vezměte prosím na vědomí, že doba dodání nástěnných obrazů je cca 14 - 25 dnů od data objednání. Jedná se o specifický produkt se zakázkovou výrobou v cyklech na základě objednávek.  Děkujeme za pochopení. 

Následující produkty by vás mohly zajímat

Ze stejné kategorie

Materiál obrazu: Vysoce kvalitní fotopapír
Plastové lišty v ceně?: Ano
Rozměr obrazu: 110 x 80 cm
Vydání: 1
Další v kategorii
Ověřujeme pravost spotřebitelských recenzí. Recenze pochází pouze od zákazníků, kteří jsou registrováni a u kterých je známá identita minimálně v rozsahu e-mailové adresy.
Obraz "GESCHÄFTSBETRIEBE" (NEM) | computermedia.cz
{"prihlaseny":0,"vikendy":"","jazyk":"1","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te opr\u00e1vn\u011bn\u00ed k proveden\u00ed po\u017eadovan\u00e9 operace. Ov\u011b\u0159te jestli je va\u0161e p\u0159ihl\u00e1\u0161en\u00ed st\u00e1le aktivn\u00ed a sv\u00e1 p\u0159\u00edstupov\u00e1 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"Storno","odstraneni":"Odstranit","nacitani":"Soubor se na\u010d\u00edt\u00e1, \u010dekejte pros\u00edm...","ano":"Ano","ne":"Ne","form_uspech":"Zm\u011bny byly \u00fasp\u011b\u0161n\u011b ulo\u017eeny","form_neuspech":"Zm\u011bny se neulo\u017eily. Opravte pros\u00edm vyzna\u010den\u00e9 chyby a akci opakujte.","dalsi":"Dal\u0161\u00ed","hledat":"hledat","odpocet_den":"dny","odpocet_hodina":"hod","odpocet_minuta":"min","odpocet_sekunda":"sek","odpocet_konec":"Akce ji\u017e skon\u010dila"}
https://computermedia.cz/
https://computermedia.cz/obraz-gesch-ftsbetriebe-nem?h=&dalsi=0&idWebHomepage=
Během minut dojde k vašemu automatickému odhlášení ze systému. Potřebujete více času?
Z důvodu dlouho trvající nečinnosti jste byl automaticky odhlášen ze systému
Zapomněli jste heslo?

Nemáte ještě účet?

Registujte se

Chci se registrovat!