Nastavení soukromí
Náš web potřebuje pro svou správnou funkci soubory cookies, které využívá k technickým a analytickým účelům. Souhlasíte s jejich použitím?

>OBRAZY>Ruština>Obraz "В CУПЕРМАРКЕТЕ" (RJ)

Obraz "В CУПЕРМАРКЕТЕ" (RJ)

Špičkově ilustrovaný barevný velkoplošný obraz kompletně v ruském jazyce (bez jediného českého slovíčka), tematicky zaměřený na slovíčka z oblasti nakupování.
další informace
SKLADEM > 10 ks
Můžete mít: 12.8.2024 (více informací)
Záruka: 24 měsíců

Ostatní s tímto titulem také koupili

Obraz spojuje v jednom celku funkční a estetickou úlohu. Jazykové obrazy se výborně hodí pro zkoušení, konverzaci při výuce, k popisu zobrazených situací a v neposlední řadě tvoří esteticky velmi příjemný doplněk nejen v jazykových učebnách či na školních chodbách. Žáci a studenti tak mají trvale na očích vizuální pomůcku, která pomůže zafixovat slovní zásobu. Navíc lze obraz použít jako edukativní výzdobu s užitnou hodnotou například na školní chodby či pro jiné učebny. 

Obraz obsahuje tato slovíčka:

Бытовая техника, телевизоры, ДВД проигрыватели, компьютеры, фотоаппараты, видеокамеры, ухонные плиты, стиральные машины, спорттовары, велосипеды, скидки и распродажи, одежда, футболки и майки, брюки, юбки, сумки, шорты, свитеры, полотенца, примерочные кабины, товары для кухни, хлеб, хлебобулочные изделия, ржаной хлеб, рогалики, спиртные напитки, вино, крепкие алкогольные напитки, зубровка, пиво, шоколад, конфеты, печенье, чипсы, жевательная резина, бытовая химия, мыло, шампуни, кондиционеры для волос, пена для бриться, зубные пасты, зубные щетки, стиральные порошки, бумажные носовые платки, туалетная бумага, автомат по приему бутылок, овощи, петрушка, морковь, броколли, перец, огурцы, помидоры, зеленая фасоль, картофель, лук, фрукты, бананы, виноград, апельсины, мандарины, яблоки, ананасы, груши, лимоны, акция , мусорная урна, весы, пальма, приправы, оливковое масло, орехи,соки, кетчуп, горчица, горчица,напитки, вода в упаковке, лимонад, молочные изделия, йогурты, молочные кремы и массы, сыры, масло, яйца, цереалии, спагетти, пасты, рис, мука, пироги, супы, мед, варенье, компоты, продавец, тележка грузовая, морозильная камера, пицца, мороженое, куры, деликатесы, копчености, колбасы, ветчина, салаты, мясо, свежее мясо, свинина, говядина, баранина, телятина, рыба, треска, форель, тунец, лосось, репродуктор, склады, касса, кассовый дисплей, монеты, платежная карта, кассир, платить, менеджер отдела, информация, ребенок с игрушкой, тележка для покупок, покупатель, био, натурал.

Vážení zákazníci. Vezměte prosím na vědomí, že doba dodání nástěnných obrazů je cca 14 - 25 dnů od data objednání. Jedná se o specifický produkt se zakázkovou výrobou v cyklech na základě objednávek.  Děkujeme za pochopení. 

Ze stejné kategorie

Materiál obrazu: Vysoce kvalitní fotopapír
Plastové lišty v ceně?: Ano
Rozměr obrazu: 110 x 80 cm
Vydání: 1
Další v kategorii
Ověřujeme pravost spotřebitelských recenzí. Recenze pochází pouze od zákazníků, kteří jsou registrováni a u kterých je známá identita minimálně v rozsahu e-mailové adresy.
Obraz "В CУПЕРМАРКЕТЕ" (RJ) | computermedia.cz
{"prihlaseny":0,"vikendy":"","jazyk":"1","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te opr\u00e1vn\u011bn\u00ed k proveden\u00ed po\u017eadovan\u00e9 operace. Ov\u011b\u0159te jestli je va\u0161e p\u0159ihl\u00e1\u0161en\u00ed st\u00e1le aktivn\u00ed a sv\u00e1 p\u0159\u00edstupov\u00e1 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"Storno","odstraneni":"Odstranit","nacitani":"Soubor se na\u010d\u00edt\u00e1, \u010dekejte pros\u00edm...","ano":"Ano","ne":"Ne","form_uspech":"Zm\u011bny byly \u00fasp\u011b\u0161n\u011b ulo\u017eeny","form_neuspech":"Zm\u011bny se neulo\u017eily. Opravte pros\u00edm vyzna\u010den\u00e9 chyby a akci opakujte.","dalsi":"Dal\u0161\u00ed","hledat":"hledat","odpocet_den":"dny","odpocet_hodina":"hod","odpocet_minuta":"min","odpocet_sekunda":"sek","odpocet_konec":"Akce ji\u017e skon\u010dila"}
https://computermedia.cz/
https://computermedia.cz/obraz-supermarket-rj?h=&dalsi=0&idWebHomepage=
Během minut dojde k vašemu automatickému odhlášení ze systému. Potřebujete více času?
Z důvodu dlouho trvající nečinnosti jste byl automaticky odhlášen ze systému
Zapomněli jste heslo?

Nemáte ještě účet?

Registujte se

Chci se registrovat!