Nastavení soukromí
Náš web potřebuje pro svou správnou funkci soubory cookies, které využívá k technickým a analytickým účelům. Souhlasíte s jejich použitím?

>OBRAZY>Ruština>Obraz "В АЭРОПОРТУ" (RJ)

Obraz "В АЭРОПОРТУ" (RJ)

Špičkově ilustrovaný barevný velkoplošný obraz kompletně v ruském jazyce (bez jediného českého slovíčka), tematicky zaměřený na slovíčka z oblasti letiště a odbavovací haly.
další informace
SKLADEM > 10 ks
Můžete mít: 12.8.2024 (více informací)
Záruka: 24 měsíců

Ostatní s tímto titulem také koupili

Obraz spojuje v jednom celku funkční a estetickou úlohu. Jazykové obrazy se výborně hodí pro zkoušení, konverzaci při výuce, k popisu zobrazených situací a v neposlední řadě tvoří esteticky velmi příjemný doplněk nejen v jazykových učebnách či na školních chodbách. Žáci a studenti tak mají trvale na očích vizuální pomůcku, která pomůže zafixovat slovní zásobu. Navíc lze obraz použít jako edukativní výzdobu s užitnou hodnotou například na školní chodby či pro jiné učebny. 

Obraz obsahuje tato slovíčka:

В АЭРОПОРТУ

Летное поле, взлетная площадка, ангар, навигационная установка, радар, приземляться, стартовать, взлетать, вертолет, аэропортное такси, реактивный самолет, фюзеляж, корпус самолета, окна, крыло, двигатель, сервисный техник – механик, трап, площадка для пассажиров, транспортировка багажа, пикап, самолет, зкономический класс, бизнес класс, сиденье, улочка, охранный ремень, сиденье у окна, стюардесса, спасательный жилет, кабина пилота, экипаж, зал отлета, авиационный билет, билетный талон, пассажир, ручной багаж, дорожная сумка, мир, регистрация, паспорт, паспортный контроль, выход 3, выход номер, посадочный талон, информационная таблица, последний вызов, полет номер, Цель назначения, Время полета, Опоздание, Отмена, Сообщение, Часы, Скамейка, мусорный ящик, багаж, тележка, ярлык, выход, банк, банкомат, киоск, Газеты – журналы, бюро путешествий, Журналы, стойка, Мода, Компьютеры, Цветы, Ало!, Жизнь, Путешествия, Наука, Время 24, Музыка, Спорт, Спешить, лестница, магазин, зеленый коридор, сувениры, Интернет-кафе, ресторан, Небесный ресторан, кафе, меню, терраса, телефон, бюро обмена, растения, каталоги, сервисный автомобиль.

Vážení zákazníci. Vezměte prosím na vědomí, že doba dodání nástěnných obrazů je cca 14 - 25 dnů od data objednání. Jedná se o specifický produkt se zakázkovou výrobou v cyklech na základě objednávek.  Děkujeme za pochopení. 

Ze stejné kategorie

Materiál obrazu: Vysoce kvalitní fotopapír
Plastové lišty v ceně?: Ano
Rozměr obrazu: 110 x 80 cm
Vydání: 1
Další v kategorii
Ověřujeme pravost spotřebitelských recenzí. Recenze pochází pouze od zákazníků, kteří jsou registrováni a u kterých je známá identita minimálně v rozsahu e-mailové adresy.
Obraz "В АЭРОПОРТУ" (RJ) | computermedia.cz
{"prihlaseny":0,"vikendy":"","jazyk":"1","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te opr\u00e1vn\u011bn\u00ed k proveden\u00ed po\u017eadovan\u00e9 operace. Ov\u011b\u0159te jestli je va\u0161e p\u0159ihl\u00e1\u0161en\u00ed st\u00e1le aktivn\u00ed a sv\u00e1 p\u0159\u00edstupov\u00e1 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"Storno","odstraneni":"Odstranit","nacitani":"Soubor se na\u010d\u00edt\u00e1, \u010dekejte pros\u00edm...","ano":"Ano","ne":"Ne","form_uspech":"Zm\u011bny byly \u00fasp\u011b\u0161n\u011b ulo\u017eeny","form_neuspech":"Zm\u011bny se neulo\u017eily. Opravte pros\u00edm vyzna\u010den\u00e9 chyby a akci opakujte.","dalsi":"Dal\u0161\u00ed","hledat":"hledat","odpocet_den":"dny","odpocet_hodina":"hod","odpocet_minuta":"min","odpocet_sekunda":"sek","odpocet_konec":"Akce ji\u017e skon\u010dila"}
https://computermedia.cz/
https://computermedia.cz/obraz-letiste-rj?h=&dalsi=0&idWebHomepage=
Během minut dojde k vašemu automatickému odhlášení ze systému. Potřebujete více času?
Z důvodu dlouho trvající nečinnosti jste byl automaticky odhlášen ze systému
Zapomněli jste heslo?

Nemáte ještě účet?

Registujte se

Chci se registrovat!