Nastavení soukromí
Náš web potřebuje pro svou správnou funkci soubory cookies, které využívá k technickým a analytickým účelům. Souhlasíte s jejich použitím?

>OBRAZY>Italština>Obraz AFFARI (ITA)

Obraz AFFARI (ITA)

Špičkově ilustrovaný barevný velkoplošný obraz kompletně v italském jazyce, tematicky zaměřený na obchod, reklamu, jednání, bankovní prostředí a poštu. Z pohledu slovní zásoby se jedná o mírně náročnější obraz.
další informace
SKLADEM > 10 ks
Můžete mít: 12.8.2024 (více informací)
Záruka: 24 měsíců

Následující produkty by vás mohly zajímat

Obraz spojuje v jednom celku funkční a estetickou úlohu. Jazykové obrazy se výborně hodí pro zkoušení, konverzaci při výuce, k popisu zobrazených situací a v neposlední řadě tvoří esteticky velmi příjemný doplněk nejen v jazykových učebnách či na školních chodbách. Žáci a studenti tak mají trvale na očích vizuální pomůcku, která pomůže zafixovat slovní zásobu. Navíc lze obraz použít jako edukativní výzdobu s užitnou hodnotou například na školní chodby či pro jiné učebny. 

Obraz obsahuje tato slovíčka: 

Ufficio del direttore - tendine, finestra, poltrona, telefono, apparecchio fax, computer portatile, contratto, socio in affari, direttore,segretaria, cassaforte.

Sezione economica - fotocopiatrice, distruggi documenti, faldone, computer, stampante, economista, fattura, dichiarazione dei redditi,estratto conto, timbri, orologio, vaso, quadro.

Sezione commerciale - agente commerciale, esperto finanziario, tavolino da salotto, calcolatrice, prezzi delle azioni, indice, schermo di proiezione, ricerca di mercato, domanda, offerta, profitto, infissi.

Sala conferenze - telo di proiezione, proiettore dati, vendita, redditi, lavagna a fogli mobili, idee e proposte, direttore vendite,conferenza di lavoro, gruppo di lavoro, capo, cellulare, mobili, sedia.

Corridoio - scala, ascensore, illuminazione, porta, gabinetto, erogatore di acqua, bicchiere di carta, spia.

Divisione pubblicitaria - progetto, logo, disegno pubblicitario, pagina web, tabellone, tavolo, pennarello, grafico pubblicitario, studio grafico, stampante grafica, sedia girevole, cartellone pubblicitario, oggetti pubblicitari, depliant pubblicitario.

Banca - conti e prestiti bancari, aprire un conto, versamento bancario, operazioni finanziarie, cliente, ufficio di cambio, moneta, tasse,carte di pagamento, assegni, bancomat, PIN, prelevare i soldi.

Vestibolo - tappeto, tabellone informativo, accettazione, centralinista, servizio sicurezza, caffetteria.

Ufficio postale - portagiornali, orario d'apertura, lettere, soldi, giornali, pacchi, cartoline, francobolli, buste, cestino rifiuti.

Vážení zákazníci. Vezměte prosím na vědomí, že doba dodání nástěnných obrazů je cca 14 - 25 dnů od data objednání. Jedná se o specifický produkt se zakázkovou výrobou v cyklech na základě objednávek.  Děkujeme za pochopení. 

Ze stejné kategorie

Materiál obrazu: Vysoce kvalitní fotopapír
Plastové lišty v ceně?: Ano
Rozměr obrazu: 110 x 80 cm
Vydání: 1
Další v kategorii
Ověřujeme pravost spotřebitelských recenzí. Recenze pochází pouze od zákazníků, kteří jsou registrováni a u kterých je známá identita minimálně v rozsahu e-mailové adresy.
Obraz AFFARI (ITA) | computermedia.cz
{"prihlaseny":0,"vikendy":"","jazyk":"1","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te opr\u00e1vn\u011bn\u00ed k proveden\u00ed po\u017eadovan\u00e9 operace. Ov\u011b\u0159te jestli je va\u0161e p\u0159ihl\u00e1\u0161en\u00ed st\u00e1le aktivn\u00ed a sv\u00e1 p\u0159\u00edstupov\u00e1 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"Storno","odstraneni":"Odstranit","nacitani":"Soubor se na\u010d\u00edt\u00e1, \u010dekejte pros\u00edm...","ano":"Ano","ne":"Ne","form_uspech":"Zm\u011bny byly \u00fasp\u011b\u0161n\u011b ulo\u017eeny","form_neuspech":"Zm\u011bny se neulo\u017eily. Opravte pros\u00edm vyzna\u010den\u00e9 chyby a akci opakujte.","dalsi":"Dal\u0161\u00ed","hledat":"hledat","odpocet_den":"dny","odpocet_hodina":"hod","odpocet_minuta":"min","odpocet_sekunda":"sek","odpocet_konec":"Akce ji\u017e skon\u010dila"}
https://computermedia.cz/
https://computermedia.cz/obraz-affari-ita?h=&dalsi=0&idWebHomepage=
Během minut dojde k vašemu automatickému odhlášení ze systému. Potřebujete více času?
Z důvodu dlouho trvající nečinnosti jste byl automaticky odhlášen ze systému
Zapomněli jste heslo?

Nemáte ještě účet?

Registujte se

Chci se registrovat!