>OBRAZY>Francouzština>Obraz "A L´AEROPORT" (FRA)

Obraz "A L´AEROPORT" (FRA)

Špičkově ilustrovaný barevný velkoplošný obraz kompletně ve francouzském jazyce (bez jediného českého slovíčka), tematicky zaměřený na slovíčka z oblasti letiště a odbavovací haly.
další informace
SKLADEM > 10 ks
Můžete mít: 1.7.2024 (více informací)
Záruka: 24 měsíců

Ze stejné kategorie

Obraz spojuje v jednom celku funkční a estetickou úlohu. Jazykové obrazy se výborně hodí pro zkoušení, konverzaci při výuce, k popisu zobrazených situací a v neposlední řadě tvoří esteticky velmi příjemný doplněk nejen v jazykových učebnách či na školních chodbách. Žáci a studenti tak mají trvale na očích vizuální pomůcku, která pomůže zafixovat slovní zásobu. Navíc lze obraz použít jako edukativní výzdobu s užitnou hodnotou například na školní chodby či pro jiné učebny. 

Slovíčka na obraze

Radar, atterrir, décoler, tour de contrôle, piste, hangar, hélicoptère, taxi aérien, voiture de service, piste d'atterrissage, avion à réaction, Ligne Bleue, fuselage, fenêtres, ailes, passerelle d'embarquement, moteur, escalier mobile, ingénieur de service,chariot à bagages, fourgonette, autobus.

Avion, classe économique, classe affaires, hôtesse de l'air, gilet de sauvetage, alée, ceintures de sécurité, siège côté fenêtre, cabine de pilotage, équipe, pilote.

Salle de départ, billet d'avion, coupon de vol, le monde, passager, bagages, bagage à main, sac de voyage, porte-adresse, comptoir d'enregistrement, passeport, contrôle des passeports, carte d’embarquement, numéro de porte, porte, panneau d'informations, dernier appel, vol numéro, destination, départ, retard, annulé, horloge, salle d'arrivée, distributeur d’argent, sortie, poubelle, banc, chariot à bagages, kiosque, agence de voyages, catalogues, journaux-livres, porte-journal, magazines, voyageur pressé, zone de vente détaxée, magasin, souvenirs, escalier, cybercafé, restaurant du ciel, menu, téléphone, bureau de change, terrasse, café, plante.

Vážení zákazníci. Vezměte prosím na vědomí, že doba dodání nástěnných obrazů je cca 14 - 25 dnů od data objednání. Jedná se o specifický produkt se zakázkovou výrobou v cyklech na základě objednávek.  Děkujeme za pochopení. 
Materiál obrazu: Vysoce kvalitní fotopapír
Plastové lišty v ceně?: Ano
Rozměr obrazu: 110 x 80 cm
Vydání: 1
Další v kategorii
Ověřujeme pravost spotřebitelských recenzí. Recenze pochází pouze od zákazníků, kteří jsou registrováni a u kterých je známá identita minimálně v rozsahu e-mailové adresy.
Obraz "A L´AEROPORT" (FRA) | computermedia.cz
{"prihlaseny":0,"vikendy":"","jazyk":"1","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te opr\u00e1vn\u011bn\u00ed k proveden\u00ed po\u017eadovan\u00e9 operace. Ov\u011b\u0159te jestli je va\u0161e p\u0159ihl\u00e1\u0161en\u00ed st\u00e1le aktivn\u00ed a sv\u00e1 p\u0159\u00edstupov\u00e1 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"Storno","odstraneni":"Odstranit","nacitani":"Soubor se na\u010d\u00edt\u00e1, \u010dekejte pros\u00edm...","ano":"Ano","ne":"Ne","form_uspech":"Zm\u011bny byly \u00fasp\u011b\u0161n\u011b ulo\u017eeny","form_neuspech":"Zm\u011bny se neulo\u017eily. Opravte pros\u00edm vyzna\u010den\u00e9 chyby a akci opakujte.","dalsi":"Dal\u0161\u00ed","hledat":"hledat","odpocet_den":"dny","odpocet_hodina":"hod","odpocet_minuta":"min","odpocet_sekunda":"sek","odpocet_konec":"Akce ji\u017e skon\u010dila"}
https://computermedia.cz/
https://computermedia.cz/obraz-a-l-aeroport-fra?h=&dalsi=0&idWebHomepage=
Během minut dojde k vašemu automatickému odhlášení ze systému. Potřebujete více času?
Z důvodu dlouho trvající nečinnosti jste byl automaticky odhlášen ze systému
Zapomněli jste heslo?

Nemáte ještě účet?

Registujte se

Chci se registrovat!