>OBRAZY>Španělština>Obraz "COMERCIO" (SPA)

Obraz "COMERCIO" (SPA)

Špičkově ilustrovaný barevný velkoplošný obraz kompletně ve španělském jazyce, tematicky zaměřený na obchod, reklamu, jednání, bankovní prostředí a poštu. Z pohledu slovní zásoby se jedná o mírně náročnější obraz.
další informace
SKLADEM > 10 ks
Můžete mít: 13.6.2024 (více informací)
Záruka: 24 měsíců

Ze stejné kategorie

Obraz spojuje v jednom celku funkční a estetickou úlohu. Jazykové obrazy se výborně hodí pro zkoušení, konverzaci při výuce, k popisu zobrazených situací a v neposlední řadě tvoří esteticky velmi příjemný doplněk nejen v jazykových učebnách či na školních chodbách. Žáci a studenti tak mají trvale na očích vizuální pomůcku, která pomůže zafixovat slovní zásobu. Navíc lze obraz použít jako edukativní výzdobu s užitnou hodnotou například na školní chodby či pro jiné učebny. 

Obraz obsahuje tato slovíčka: 

Despacho del director - cortinas, fenestra, sillón, teléfono, máquina de fax, ordenador portátil, contrato, socio comercial, director, secretaria, caja fuerte.

Sección económica - fotocopiadora, trituradora de papel, carpeta, ordenador, impresora, economista, factura, declaración de impuestos, estado de cuenta, estampillas, reloj, jarrón, cuadro.

Sección comercial - gerente de negocios, experto financiero, mesa de café, calculadora, precios de acciones, indice, demanda, oferta, beneficio, investigación de mercado, pantalla de proyección, persianas.

Sala de conferencias - tela de proyección, proyector de datos, venta, ingresos, rotafolio, ideas y sugerencias, gerente de ventas, reunión de trabajo, equipo de trabajo, jefe, celular, muebles, silla.

Corredor - escalera, ascensor, iluminación, puerta, retrete, máquina dispensadora de agua, vaso de papel, espía.

Sección publicitaria - proyecto, logotipo, diseño publicitario, página web, tablón, escritorio, rotulador, gráfico publicitario, centro de trabajo gráfico, silla giratoria, impresora de formato grande, cartel anunciador, objetos publicitarios, folleto publicitario.

Banco - cuentas y préstamos bancarios, abrir una cuenta, transferencia de dinero, operaciones financieras, cliente, oficina de cambio, moneda, honorarios, caja, tarjetas de pago, cheques, cajero, PIN, sacar dinero.

Vestíbulo - tablón de anuncios, alfombra, recepción, recepcionista, servicio seguridad, cafetería.

Oficina de correos - expositor periódicos, letras, dinero, periódicos, paquetes, tarjetas postales, sellos, sobre, papelera.

Vážení zákazníci. Vezměte prosím na vědomí, že doba dodání nástěnných obrazů je cca 14 - 25 dnů od data objednání. Jedná se o specifický produkt se zakázkovou výrobou v cyklech na základě objednávek.  Děkujeme za pochopení. 
Materiál obrazu: Vysoce kvalitní fotopapír
Plastové lišty v ceně?: Ano
Rozměr obrazu: 110 x 80 cm
Vydání: 1
Další v kategorii
Ověřujeme pravost spotřebitelských recenzí. Recenze pochází pouze od zákazníků, kteří jsou registrováni, produkt zakoupili a u kterých je známá identita minimálně v rozsahu e-mailové adresy.
Obraz "COMERCIO" (SPA) | computermedia.cz
{"prihlaseny":0,"vikendy":"","jazyk":"1","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te opr\u00e1vn\u011bn\u00ed k proveden\u00ed po\u017eadovan\u00e9 operace. Ov\u011b\u0159te jestli je va\u0161e p\u0159ihl\u00e1\u0161en\u00ed st\u00e1le aktivn\u00ed a sv\u00e1 p\u0159\u00edstupov\u00e1 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"Storno","odstraneni":"Odstranit","nacitani":"Soubor se na\u010d\u00edt\u00e1, \u010dekejte pros\u00edm...","ano":"Ano","ne":"Ne","form_uspech":"Zm\u011bny byly \u00fasp\u011b\u0161n\u011b ulo\u017eeny","form_neuspech":"Zm\u011bny se neulo\u017eily. Opravte pros\u00edm vyzna\u010den\u00e9 chyby a akci opakujte.","dalsi":"Dal\u0161\u00ed","hledat":"hledat","odpocet_den":"dny","odpocet_hodina":"hod","odpocet_minuta":"min","odpocet_sekunda":"sek","odpocet_konec":"Akce ji\u017e skon\u010dila"}
https://computermedia.cz/
https://computermedia.cz/obraz-comercio-spa?h=&dalsi=0&idWebHomepage=
Během minut dojde k vašemu automatickému odhlášení ze systému. Potřebujete více času?
Z důvodu dlouho trvající nečinnosti jste byl automaticky odhlášen ze systému
Zapomněli jste heslo?

Nemáte ještě účet?

Registujte se

Chci se registrovat!