>OBRAZY>Španělština>Obraz "EN EL AEROPUERTO" (SPA)

Obraz "EN EL AEROPUERTO" (SPA)

Špičkově ilustrovaný barevný velkoplošný obraz kompletně ve španělském jazyce (bez jediného českého slovíčka), tematicky zaměřený na slovíčka z oblasti letiště a odbavovací haly.
další informace
SKLADEM > 10 ks
Můžete mít: 1.7.2024 (více informací)
Záruka: 24 měsíců

Ostatní s tímto titulem také koupili

Obraz spojuje v jednom celku funkční a estetickou úlohu. Jazykové obrazy se výborně hodí pro zkoušení, konverzaci při výuce, k popisu zobrazených situací a v neposlední řadě tvoří esteticky velmi příjemný doplněk nejen v jazykových učebnách či na školních chodbách. Žáci a studenti tak mají trvale na očích vizuální pomůcku, která pomůže zafixovat slovní zásobu. Navíc lze obraz použít jako edukativní výzdobu s užitnou hodnotou například na školní chodby či pro jiné učebny. 

Slovíčka na obraze

Pista de aterrizaje, radar de control de tráfico aéreo, torre de control, pista, hangar, aterrizar, despegar, aerotaxi, helicóptero, vehículo de servicio, avión, avión a reacción, fuselaje, ventanillas, alas, motor, ingeniero de servicio, escalera móvil, pasarela de embarque, autobús, carrito de equipaje, furgoneta, Primeras Líneas Aéreas.

Clase turista, clase business, asiento, cinturones de seguridad, asiento junto a la ventanilla, pasillo, azafata, chaleco salvavidas, cabina del piloto, tripulación, piloto.

Mundo, vestíbulo de salidas, billete de vuelo, cupón de vuelo, pasajero, equipaje de mano, bolsa de viaje, equipaje, etiqueta de equipaje, mostrador de facturación, pasaporte, control de pasaportes, tarjeta de embarque, puerta número, puerta 3, panel de información, vuelo número, destino, salida, retraso, cancelado, información, reloj, sala de llegadas, banco, cajero automático, salida, banco, papelera, carrito, quiosco, periódicos, libros, revistas, expositor de prensa, agencia de viajes, catálogo, viajero con prisa, zona libre de impuestos, tienda, escalera, recuerdos, Cafetería internet, Restaurante Ciel, menú, teléfono, terraza, área de descanso, oficina de cambio, planta.

Vážení zákazníci. Vezměte prosím na vědomí, že doba dodání nástěnných obrazů je cca 14 - 25 dnů od data objednání. Jedná se o specifický produkt se zakázkovou výrobou v cyklech na základě objednávek.  Děkujeme za pochopení. 

Ze stejné kategorie

Materiál obrazu: Vysoce kvalitní fotopapír
Plastové lišty v ceně?: Ano
Rozměr obrazu: 110 x 80 cm
Vydání: 1
Další v kategorii
Ověřujeme pravost spotřebitelských recenzí. Recenze pochází pouze od zákazníků, kteří jsou registrováni a u kterých je známá identita minimálně v rozsahu e-mailové adresy.
Obraz "EN EL AEROPUERTO" (SPA) | computermedia.cz
{"prihlaseny":0,"vikendy":"","jazyk":"1","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te opr\u00e1vn\u011bn\u00ed k proveden\u00ed po\u017eadovan\u00e9 operace. Ov\u011b\u0159te jestli je va\u0161e p\u0159ihl\u00e1\u0161en\u00ed st\u00e1le aktivn\u00ed a sv\u00e1 p\u0159\u00edstupov\u00e1 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"Storno","odstraneni":"Odstranit","nacitani":"Soubor se na\u010d\u00edt\u00e1, \u010dekejte pros\u00edm...","ano":"Ano","ne":"Ne","form_uspech":"Zm\u011bny byly \u00fasp\u011b\u0161n\u011b ulo\u017eeny","form_neuspech":"Zm\u011bny se neulo\u017eily. Opravte pros\u00edm vyzna\u010den\u00e9 chyby a akci opakujte.","dalsi":"Dal\u0161\u00ed","hledat":"hledat","odpocet_den":"dny","odpocet_hodina":"hod","odpocet_minuta":"min","odpocet_sekunda":"sek","odpocet_konec":"Akce ji\u017e skon\u010dila"}
https://computermedia.cz/
https://computermedia.cz/obraz-en-el-aeropuerto-spa?h=&dalsi=0&idWebHomepage=
Během minut dojde k vašemu automatickému odhlášení ze systému. Potřebujete více času?
Z důvodu dlouho trvající nečinnosti jste byl automaticky odhlášen ze systému
Zapomněli jste heslo?

Nemáte ještě účet?

Registujte se

Chci se registrovat!