>OBRAZY>Polština>Obraz "FIRMA" (PL)

Obraz "FIRMA" (PL)

Špičkově ilustrovaný barevný velkoplošný obraz kompletně v polském jazyce, tematicky zaměřený na obchod, reklamu, jednání, bankovní prostředí a poštu. Z pohledu slovní zásoby se jedná o mírně náročnější obraz.
další informace
SKLADEM > 10 ks
Můžete mít: 13.6.2024 (více informací)
Záruka: 24 měsíců

Ze stejné kategorie

Obraz spojuje v jednom celku funkční a estetickou úlohu. Jazykové obrazy se výborně hodí pro zkoušení, konverzaci při výuce, k popisu zobrazených situací a v neposlední řadě tvoří esteticky velmi příjemný doplněk nejen v jazykových učebnách či na školních chodbách. Žáci a studenti tak mají trvale na očích vizuální pomůcku, která pomůže zafixovat slovní zásobu. Navíc lze obraz použít jako edukativní výzdobu s užitnou hodnotou například na školní chodby či pro jiné učebny. 

Obraz obsahuje tato slovíčka: 

Gabinet dyrektora - zasłony, okno, fotel, telefon, faks, notebook, umowa, partner handlowy, dyrektor, sekretarka, sejf.

Dział księgowości - kserokopiarka, niszczarka dokumentów, segregator, komputer, drukarka, księgowa, faktura, PIT, wyciąg z konta, zegar, wazon, obraz.

Dział handlowy - mmenadżer handlowy, ekspert finansowy, stolik konferencyjny, kalkulator, ceny akcji, indeks, badanie rynku, popyt, podaż,zysk, ekran, żaluzje.

Sala konferencyjna - projektor, spredaż, przychody, tablica flipchart, projekty, pomysły, rozwiązanie, kierownik sprzedaży, narada, zespół pracowników, kierownik, telefon komórkowy, meble, krzesło.

Korytarz - schody, oświetlenie, winda, drzwi, toalety, dystrybutor wody, kubki, szpieg.

Dział reklamy - propozycja projektu, logo, projekt reklamy, strona www, tablica, biurko, marker, grafik reklamowy, miejsce pracy grafika, krzesło obrotowe, ploter, plakat reklamowy, gadżety reklamowe, ulotki reklamowe.

Bank - konta bankowe i pożyczki, założyć konto, przelew pieniędzy, operacje finansowe, klient, kantor, waluta, opłaty, karty płatnicze, czeki, bankomat, PIN, wyciągać gotówkę.

Hala wejściowa - tablica informacyjna, dywan, recepcja, recepcjonistka, ochrona, kawiarnia.

Poczta - godziny otwarcia, stojak, listy, pieniądze, gazety, paczki, pocztówki, znaczki pocztowe, koperta, kosz na śmieci.

Vážení zákazníci. Vezměte prosím na vědomí, že doba dodání nástěnných obrazů je cca 14 - 25 dnů od data objednání. Jedná se o specifický produkt se zakázkovou výrobou v cyklech na základě objednávek.  Děkujeme za pochopení. 
Materiál obrazu: Vysoce kvalitní fotopapír
Plastové lišty v ceně?: Ano
Rozměr obrazu: 110 x 80 cm
Vydání: 1
Další v kategorii
Ověřujeme pravost spotřebitelských recenzí. Recenze pochází pouze od zákazníků, kteří jsou registrováni, produkt zakoupili a u kterých je známá identita minimálně v rozsahu e-mailové adresy.
Obraz "FIRMA" (PL) | computermedia.cz
{"prihlaseny":0,"vikendy":"","jazyk":"1","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te opr\u00e1vn\u011bn\u00ed k proveden\u00ed po\u017eadovan\u00e9 operace. Ov\u011b\u0159te jestli je va\u0161e p\u0159ihl\u00e1\u0161en\u00ed st\u00e1le aktivn\u00ed a sv\u00e1 p\u0159\u00edstupov\u00e1 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"Storno","odstraneni":"Odstranit","nacitani":"Soubor se na\u010d\u00edt\u00e1, \u010dekejte pros\u00edm...","ano":"Ano","ne":"Ne","form_uspech":"Zm\u011bny byly \u00fasp\u011b\u0161n\u011b ulo\u017eeny","form_neuspech":"Zm\u011bny se neulo\u017eily. Opravte pros\u00edm vyzna\u010den\u00e9 chyby a akci opakujte.","dalsi":"Dal\u0161\u00ed","hledat":"hledat","odpocet_den":"dny","odpocet_hodina":"hod","odpocet_minuta":"min","odpocet_sekunda":"sek","odpocet_konec":"Akce ji\u017e skon\u010dila"}
https://computermedia.cz/
https://computermedia.cz/obraz-firma-pl?h=&dalsi=0&idWebHomepage=
Během minut dojde k vašemu automatickému odhlášení ze systému. Potřebujete více času?
Z důvodu dlouho trvající nečinnosti jste byl automaticky odhlášen ze systému
Zapomněli jste heslo?

Nemáte ještě účet?

Registujte se

Chci se registrovat!