Nastavení soukromí
Náš web potřebuje pro svou správnou funkci soubory cookies, které využívá k technickým a analytickým účelům. Souhlasíte s jejich použitím?

>OBRAZY>Angličtina

Angličtina

Filtrovat nalezené produkty
Obraz "Animals" (ANJ)
Obraz znázorňuje nejznámější zvířata, od hmyzu až po savce. Pod každým obrázkem zvířete je uveden odpovídající anglický výraz. Obraz je tak ideální pomůckou pro osvojení si a procvičení nejběžnějších názvů zvířat.
Obraz "AT THE AIRPORT" (ANJ)
Špičkově ilustrovaný barevný velkoplošný obraz kompletně v anglickém jazyce (bez jediného českého slovíčka), tematicky zaměřený na slovíčka z oblasti letiště a odbavovací haly.
Obraz "AT THE SUPERMARKET" (ANJ)
Špičkově ilustrovaný barevný velkoplošný obraz kompletně v anglickém jazyce, tematicky zaměřený na nakupování v supermarketu (druhy zboží, proces nakupování apod.).
Obraz "BODY PARTS" (ANJ)
Špičkově ilustrovaný výukový obraz do anglického jazyka. Popisuje jednotlivé části lidského těla - postavy, ruky a hlavy (nos, krk, uši, ruce, nohy, atd...). Vytipovaná slovíčka s perfektním grafickým vyobrazením dělají z tohoto obrazu nepostradatelnou výukovou pomůcku pro výuku i konverzaci v anglickém jazyce.
Obraz "BUSINESS" (ANJ)
Špičkově ilustrovaný barevný velkoplošný obraz kompletně v anglickém jazyce, tematicky zaměřený na obchod, reklamu, jednání, bankovní prostředí a poštu. Z pohledu slovní zásoby se jedná o mírně náročnější obraz.
Obraz "Clothes"
Obraz seznamuje s anglickými názvy všech základních částí oblečení včetně bot. Každý typ oděvu či obuvi je znázorněn ilustrací vystihující jeho základní charakteristiky, což umožňuje zapamatovat si slovíčka snáze a trvaleji. Obraz tak pomáhá osvojit si slovní zásobu také v této významné konverzační oblasti.
Obraz "Colours" (ANJ)
Obraz je koncipován jako vzorník nejznámějších barev a nejtypičtějších vzorků. Název každé barvy či vzorku je tedy přímo spojen s vizuální podobou a slovíčka se tak snadno pamatují. Obraz uvádí i příklady tvoření složených barev a barevných odstínů.
Obraz "Food" ANJ
Špičkově ilustrovaný barevný velkoplošný obraz kompletně v anglickém jazyce (bez jediného českého slovíčka).
Obraz "Human Body and Appearance" (ANJ)
Plakát obsahuje slovíčka, která se váží k lidskému tělu. Kromě jednotlivých částí lidské postavy jsou popsány i další vzhledové rysy jako typ a barva vlasů a očí, typ obličeje, postava apod.
Obraz "Character and Emotions" ANJ
Nejčastěji se vyskytující charakterové vlastnosti a nálady. Každý nakreslený obličej vystihuje jednu náladu nebo vlastnost, jejíž název je pod obrázkem uvedený v českém a anglickém jazyce.
Obraz IN THE CITY (ANJ)
Špičkově ilustrovaný barevný velkoplošný obraz kompletně v anglickém jazyce (bez jediného českého slovíčka), tematicky zaměřený na slovíčka z oblasti ulice, město, náměstí.
Obraz "Jobs"
Obraz spojuje v jednom celku funkční a estetickou úlohu. Jazykové obrazy se výborně hodí pro zkoušení, konverzaci při výuce, k popisu zobrazených situací a v neposlední řadě tvoří esteticky velmi příjemný doplněk nejen v jazykových učebnách či na školních chodbách. Žáci a studenti tak mají trvale na očích vizuální pomůcku, která pomůže zafixovat slovní zásobu. Navíc lze obraz použít jako edukativní výzdobu s užitnou hodnotou například na školní chodby či pro jiné učebny.
Obraz "LEISURE TIME" (ANJ)
Špičkově ilustrovaný barevný velkoplošný obraz kompletně v anglickém jazyce, tematicky zaměřený na volný čas a aktivity ve volném čase.
Obraz "My Family"
Obraz vyobrazuje členy rodiny. Každý rodinný příslušník má pod svým názvem (v českém i anglickém jazyce) i krátkou charakteristiku v anglickém jazyce.
Obraz "OUR HOUSE" (ANJ)
Špičkově ilustrovaný barevný velkoplošný obraz kompletně v anglickém jazyce (bez jediného českého slovíčka), tematicky zaměřený na slovíčka z oblasti bydlení. 

Obraz spojuje v jednom celku funkční a estetickou úlohu. Jazykové obrazy se výborně hodí pro zkoušení, konverzaci při výuce, k popisu zobrazených situací a v neposlední řadě tvoří esteticky velmi příjemný doplněk nejen v jazykových učebnách či na školních chodbách. Žáci a studenti tak mají trvale na očích vizuální pomůcku, která pomůže zafixovat slovní zásobu. Navíc lze obraz použít jako edukativní výzdobu s užitnou hodnotou například na školní chodby či pro jiné učebny.
Obraz "PHYSICAL APPEARANCE" (ANJ)
Špičkově ilustrovaný výukový obraz do anglického jazyka. Popisuje jednotlivé typy postav (muž, žena, mladík, dívka, malá dívenka, starý muž, mladý, blondýnka, štíhlý, tlustý, vysoký, malý, atd. Vytipovaná slovíčka s perfektním grafickým vyobrazením dělají z tohoto obrazu nepostradatelnou výukovou pomůcku pro výuku i konverzaci v anglickém jazyce.
Obraz "The Alphabet"
Obraz naučí správně vyslovovat jednotlivá písmena anglické abecedy. U každého písmena je uveden příklad slovíčka, které daným písmenem začíná, přičemž slovíčko je zároveň znázorněno ilustrací. Učení abecedy tak bude snadnější a názornější.
Angličtina | computermedia.cz
{"prihlaseny":0,"vikendy":"","jazyk":"1","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te opr\u00e1vn\u011bn\u00ed k proveden\u00ed po\u017eadovan\u00e9 operace. Ov\u011b\u0159te jestli je va\u0161e p\u0159ihl\u00e1\u0161en\u00ed st\u00e1le aktivn\u00ed a sv\u00e1 p\u0159\u00edstupov\u00e1 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"Storno","odstraneni":"Odstranit","nacitani":"Soubor se na\u010d\u00edt\u00e1, \u010dekejte pros\u00edm...","ano":"Ano","ne":"Ne","form_uspech":"Zm\u011bny byly \u00fasp\u011b\u0161n\u011b ulo\u017eeny","form_neuspech":"Zm\u011bny se neulo\u017eily. Opravte pros\u00edm vyzna\u010den\u00e9 chyby a akci opakujte.","dalsi":"Dal\u0161\u00ed","hledat":"hledat","odpocet_den":"dny","odpocet_hodina":"hod","odpocet_minuta":"min","odpocet_sekunda":"sek","odpocet_konec":"Akce ji\u017e skon\u010dila"}
https://computermedia.cz/
https://computermedia.cz/anglictina-obrazy?h=&dalsi=0&idWebHomepage=&skladem=0&cenaOd=&cenaDo=&stitek=&znacka=&hodnoceni=&edice=&autor=&vazba=
Během minut dojde k vašemu automatickému odhlášení ze systému. Potřebujete více času?
Z důvodu dlouho trvající nečinnosti jste byl automaticky odhlášen ze systému
Zapomněli jste heslo?

Nemáte ještě účet?

Registujte se

Chci se registrovat!