>OBRAZY>Polština>Obraz "W SUPERMARKECIE" (PL)

Obraz "W SUPERMARKECIE" (PL)

Špičkově ilustrovaný barevný velkoplošný obraz kompletně v polském jazyce, tematicky zaměřený na nakupování v supermarketu (druhy zboží, proces nakupování apod.).
další informace
SKLADEM > 10 ks
Můžete mít: 13.6.2024 (více informací)
Záruka: 24 měsíců

Ze stejné kategorie

Obraz spojuje v jednom celku funkční a estetickou úlohu. Jazykové obrazy se výborně hodí pro zkoušení, konverzaci při výuce, k popisu zobrazených situací a v neposlední řadě tvoří esteticky velmi příjemný doplněk nejen v jazykových učebnách či na školních chodbách. Žáci a studenti tak mají trvale na očích vizuální pomůcku, která pomůže zafixovat slovní zásobu. Navíc lze obraz použít jako edukativní výzdobu s užitnou hodnotou například na školní chodby či pro jiné učebny. 

Obraz obsahuje tato slovíčka:

AGD RTV, telewizor, odtwarzacz DVD, komputery, aparaty fotograficzne, kamery video, kuchenki, pralki, sport, rowery, wyprzedaż, ubrania, podkoszulki, spodnie, spódnice, torebki, krótkie spodnie, swetry, ręczniki, przymierzalnie, AGD, ciasta, ciastka, muffiny, chleb, chleba i ciast, chleb pełnoziarnisty, bułki, alkohole, wino, spirytus, piwo, czekolada, cukierki, herbatniki, chipsy, gumy do żucia, drogeria, mydła, szampony, odżywki do włosów, pianki do golenia, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, proszki do prania, chusteczki higieniczne, papier toaletowy, zwrot butelek, warzywa, pietruszka, marchew, brokuły, papryka, ogórki, pomidory, groszek, ziemniaki, cebula, owoce, banany, winogrona, pomarańcze, mandarynki, jabłka, ananas, gruszki, cytryny, promocja, kosz na śmieci, waga, palma, przyprawy, oliwa z oliwek, orzeszki, sok, keczup, musztarda, napoje, woda mineralna, lemoniady, produkty mleczne, jogurty, sery, masło, jajka, płatki śniadaniowe, spaghetti, makaron, ryż, mąka, pierogi, zupy, miód, marmolady / dżemy, kompoty, sprzedawca, wózek, zamrażarka, pizza, lody, kurczaki, delikatesy, Wędliny, parówki, salami, szynka, sałatki, mięso, swieże mięso, wieprzowina, wołowina, jagnięcina, cielęcina, ryby, dorsz, pstrąg, tuńczyk, łosoś, głośnik, magazyny, kasa, wyświetlacz, pieniądze, karta płatnicza, kasjerka, płacić, kierownik, informacja, dziecko z zabawką, wózek, klient.

Vážení zákazníci. Vezměte prosím na vědomí, že doba dodání nástěnných obrazů je cca 14 - 25 dnů od data objednání. Jedná se o specifický produkt se zakázkovou výrobou v cyklech na základě objednávek.  Děkujeme za pochopení. 
Materiál obrazu: Vysoce kvalitní fotopapír
Plastové lišty v ceně?: Ano
Rozměr obrazu: 110 x 80 cm
Vydání: 1
Další v kategorii
Ověřujeme pravost spotřebitelských recenzí. Recenze pochází pouze od zákazníků, kteří jsou registrováni, produkt zakoupili a u kterých je známá identita minimálně v rozsahu e-mailové adresy.
Obraz "W SUPERMARKECIE" (PL) | computermedia.cz
{"prihlaseny":0,"vikendy":"","jazyk":"1","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te opr\u00e1vn\u011bn\u00ed k proveden\u00ed po\u017eadovan\u00e9 operace. Ov\u011b\u0159te jestli je va\u0161e p\u0159ihl\u00e1\u0161en\u00ed st\u00e1le aktivn\u00ed a sv\u00e1 p\u0159\u00edstupov\u00e1 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"Storno","odstraneni":"Odstranit","nacitani":"Soubor se na\u010d\u00edt\u00e1, \u010dekejte pros\u00edm...","ano":"Ano","ne":"Ne","form_uspech":"Zm\u011bny byly \u00fasp\u011b\u0161n\u011b ulo\u017eeny","form_neuspech":"Zm\u011bny se neulo\u017eily. Opravte pros\u00edm vyzna\u010den\u00e9 chyby a akci opakujte.","dalsi":"Dal\u0161\u00ed","hledat":"hledat","odpocet_den":"dny","odpocet_hodina":"hod","odpocet_minuta":"min","odpocet_sekunda":"sek","odpocet_konec":"Akce ji\u017e skon\u010dila"}
https://computermedia.cz/
https://computermedia.cz/obraz-w-supermarkecie-pl?h=&dalsi=0&idWebHomepage=
Během minut dojde k vašemu automatickému odhlášení ze systému. Potřebujete více času?
Z důvodu dlouho trvající nečinnosti jste byl automaticky odhlášen ze systému
Zapomněli jste heslo?

Nemáte ještě účet?

Registujte se

Chci se registrovat!