Nastavení soukromí
Náš web potřebuje pro svou správnou funkci soubory cookies, které využívá k technickým a analytickým účelům. Souhlasíte s jejich použitím?

>E-KNIHY>Přijímací zkoušky>Český jazyk 5. a 7. ročník>TEST č. 2 - Přijímací zkoušky - Český jazyk, 5. ročník ZŠ (e-kniha)

TEST č. 2 - Přijímací zkoušky - Český jazyk, 5. ročník ZŠ (e-kniha)

Alena Smyslilová, Jana Ligurská, Kamila Krychtálková

Kompletní test v elektronické podobě okamžitě ke stažení. Dokonale simuluje reálnou zkoušku. Určeno pro uchazeče o studium na osmiletých gymnáziích, kteří se chtějí důkladně připravit na státní přijímací zkoušky.
další informace
SKLADEM
Záruka: 24 měsíců

Ostatní s tímto titulem také koupili


Test je určen pro uchazeče o studium na osmiletých gymnáziích, kteří se chtějí důkladně připravit na státní přijímací zkoušky. Obsah i forma testu vycházejí z aktuálních dokumentů specifikujících požadavky pro jednotnou přijímací zkoušku. Žák si nacvičí zápis odpovědí do tzv. záznamových archů, které jsou součástí této elektronické verze testu. Po vyřešení testu si lze vyhodnotit výsledky a prostudovat vysvětlení či postupy, které ukazují cestu ke správným odpovědím.

Parametry digitálního obsahu:
Po zakoupení testu získáte přístup ke stažení souboru. Ten má podobu standardního PDF dokumentu, který je určen k vytištění. Není koncipován pro možnost elektronického vyplnění, a to proto, aby si žák vyzkoušel vyplňování odpovědí ručně, tak jak to bude provádět v "ostrém" zkušebním testu při přijímacích zkouškách. Cílem je tedy co nejvěrněji navodit situaci, jaká bude panovat u přijímací zkoušky.

Test je zpracován profesionálním autorským kolektivem s následnou recenzní oponenturou. 

Čím je tento elektronický test výjimečný?

  • Vyniká komplexností – obsahuje vlastní test, připravený záznamový arch vytvořený právě pro tento test, klíč s výsledky a bodováním a vysvětlení řešení testových úloh.
  • Test je koncipován tak, aby ve stanoveném rozsahu pokryl všechny specifikované oblasti cílových dovedností.
  • Obsah, grafická podoba, vizuální podoba, rozsah a obtížnost testu a jednotlivých otázek v něm zastoupených, obsahuje požadované typy úloh tak, aby test v maximální míře simuloval státní přijímací zkoušku.
  • Přehledně graficky zpracovaný oddíl s výsledky, vysvětlením a/nebo postupy usnadní orientaci i pochopení správné odpovědi.

Tento elektronický produkt se skládá ze dvou PDF souborů (e-knih), které obsahují: 

  • Informace jak postupovat při testování
  • Jeden kompletní cvičný test v provedení, rozsahu a grafické podobě blízké skutečným testům Cermatu
  • Záznamový arch pro tento individuální test
  • Vyhodnocení testu - klíč správných odpovědí s bodovým vyhodnocením a stanovením bodové hranice
  • Řešení - vysvětlení řešení testových úloh
S ohledem na formát souboru PDF je možné test, řešení, záznamový arch či jiné části testu libovolně a opakovaně tisknout na libovolné stolní tiskárně. PDF nejsou v tisku nijak omezena.

Poznámka nakladatele: Tento test je součástí populárních tištěných knih Přijímacích zkoušek nanečisto. Nakladatelství Computer Media se v rámci snahy o zpřístupnění materiálů k testování v koronavirové krizi rozhodlo zpřístupnit testy i touto elektronickou formou a usnadnit tak přístup k profesionálně a komplexně zpracovaným testovým úlohám širšímu spektru zájemců.

Ze stejné kategorie

Autor: Alena Smyslilová, Jana Ligurská, Kamila Krychtálková
Jazyk: Český
Povolen tisk: ANO
Vydání: 1
Způsob ochrany: Bez ochrany
Další knihy autora
Součást elektronického obsahu
Prijimaci_testy_CJL_5roc_TEST-2_www_A_ZADANI.pdf(3 MB)
Prijimaci_testy_CJL_5roc_TEST-2_www_B_RESENI.pdf(3 MB)
Ověřujeme pravost spotřebitelských recenzí. Recenze pochází pouze od zákazníků, kteří jsou registrováni a u kterých je známá identita minimálně v rozsahu e-mailové adresy.
TEST č. 2 - Přijímací zkoušky - Český jazyk, 5. ročník ZŠ (e-kniha) | computermedia.cz
{"prihlaseny":0,"vikendy":"","jazyk":"1","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te opr\u00e1vn\u011bn\u00ed k proveden\u00ed po\u017eadovan\u00e9 operace. Ov\u011b\u0159te jestli je va\u0161e p\u0159ihl\u00e1\u0161en\u00ed st\u00e1le aktivn\u00ed a sv\u00e1 p\u0159\u00edstupov\u00e1 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"Storno","odstraneni":"Odstranit","nacitani":"Soubor se na\u010d\u00edt\u00e1, \u010dekejte pros\u00edm...","ano":"Ano","ne":"Ne","form_uspech":"Zm\u011bny byly \u00fasp\u011b\u0161n\u011b ulo\u017eeny","form_neuspech":"Zm\u011bny se neulo\u017eily. Opravte pros\u00edm vyzna\u010den\u00e9 chyby a akci opakujte.","dalsi":"Dal\u0161\u00ed","hledat":"hledat","odpocet_den":"dny","odpocet_hodina":"hod","odpocet_minuta":"min","odpocet_sekunda":"sek","odpocet_konec":"Akce ji\u017e skon\u010dila"}
https://computermedia.cz/
https://computermedia.cz/test-c-2-prijimacky-cj-5-rocnik-zs-e-kniha?h=&dalsi=0&idWebHomepage=
Během minut dojde k vašemu automatickému odhlášení ze systému. Potřebujete více času?
Z důvodu dlouho trvající nečinnosti jste byl automaticky odhlášen ze systému
Zapomněli jste heslo?

Nemáte ještě účet?

Registujte se

Chci se registrovat!