>UČEBNICE>Učebnice Střední škola>Občanský spolvěd. základ>Občanský a společenskovědní základ - KOMPLET - CVIČEBNICE

Občanský a společenskovědní základ - KOMPLET - CVIČEBNICE

Cvičebnice k učebnici Občanský a společenskovědní základ - KOMPLET.
další informace
Připravujeme
Očekáváme 26.8.2024
Předběžná cena: 220 Kč
Upozornit na naskladnění
Záruka: 24 měsíců, Výrobce / značka: Computer Media

Ze stejné kategorie

Cvičebnice k učebnici Občanský a společenskovědní základ - KOMPLET

Obsahuje stovky příkladů, cvičení a úloh k jednotlivým probíraným tématům učebnice Občanský a společenskovědní základ - KOMPLET. Cvičebnice kopíruje tematické celky z učebnice a na každé zásadní téma nabízí sadu úloh. 

Úlohy mají charakter uzavřených otázek, otevřených otázek, přiřazovaček, doplňovaček, analýzy textu, dokreslovaček, apod. Forma a struktura úloh je volena tak, aby sady úloh byly pestré. 

Konkrétní úlohy jsou seskupeny do tematických celků (sad) po cca 6-15 úlohách dle náročnosti a rozsahu daného tématu. Díky tomu lze snadno žákům zadat sadu úloh jako jeden test nebo jako domácí úkol či cvičení v hodině. 

Kniha je navržena jako cvičebnice s prostorem pro zapsání odpovědi přímo do stránek knihy. 

Cvičebnice obsahuje pouze zadání úloh. Řešení k jednotlivým úlohám je vydáváno v samostatné knize, určené pro pedagogy. 

Cvičebnice plně koresponduje s učivem v učebnici Občanský a společenskovědní základ - KOMPLET, která v jediné knize pokrývá učivo všech čtyř ročníků OSZ. 

Společenské vědy jsou důležitou oblastí vědění pomáhající porozumění lidské společnosti, kultuře a vztahům mezi jednotlivci i skupinami. Tyto vědy zahrnují více disciplín, a to politologii, ekonomii, právo, sociologii, psychologii, filozofii, religionistiku a další nauky. Uvedené obory jsou také velmi často protkané historickými okamžiky, které v dané době výrazně ovlivnily běh dějin. Na člověka v současnosti výrazně působí i média, zejména pak internet a jeho komunikační nástroje. Předmět občanský a společenskovědní základ umožňuje zkoumat lidské chování, společenské struktury, různé aspekty ekonomiky, práva, politiky, filozofie i religionistiky, souvislosti mezi nimi, a mnoho dalších faktorů ovlivňujících náš svět. Pomáhá lépe porozumět problémům a výzvám, kterým člověk čelí, hodnotám a morálce, na nichž je založena existence demokratického státu. Přispívá k budování potřebného povědomí o současné společnosti, politických, ekonomických a právních souvislostech a v neposlední řadě i orientaci v mediálním a informačním prostoru.

Cvičebnice zahrnuje tyto tematické celky:

  • POLITOLOGIE / ČLOVĚK V MEZINÁRODNÍM PROSTŘEDÍ
  • PRÁVO
  • EKONOMIE
  • PSYCHOLOGIE
  • SOCIOLOGIE
  • MÉDIA
  • FILOZOFIE
  • RELIGIONISTIKA
Barevnost: Černobílá
Datový nosič: Ne
Formát: A4
Jazyk: Český
Počet stran: 120
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Vydání: 1
Rozměry
Délka: 21 cm
Hmotnost: 0,30 kg
Šířka: 0,50 cm
Výška: 29,70 cm
Ověřujeme pravost spotřebitelských recenzí. Recenze pochází pouze od zákazníků, kteří jsou registrováni, produkt zakoupili a u kterých je známá identita minimálně v rozsahu e-mailové adresy.
Občanský a společenskovědní základ - KOMPLET - CVIČEBNICE | computermedia.cz
{"prihlaseny":0,"vikendy":"","jazyk":"1","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te opr\u00e1vn\u011bn\u00ed k proveden\u00ed po\u017eadovan\u00e9 operace. Ov\u011b\u0159te jestli je va\u0161e p\u0159ihl\u00e1\u0161en\u00ed st\u00e1le aktivn\u00ed a sv\u00e1 p\u0159\u00edstupov\u00e1 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"Storno","odstraneni":"Odstranit","nacitani":"Soubor se na\u010d\u00edt\u00e1, \u010dekejte pros\u00edm...","ano":"Ano","ne":"Ne","form_uspech":"Zm\u011bny byly \u00fasp\u011b\u0161n\u011b ulo\u017eeny","form_neuspech":"Zm\u011bny se neulo\u017eily. Opravte pros\u00edm vyzna\u010den\u00e9 chyby a akci opakujte.","dalsi":"Dal\u0161\u00ed","hledat":"hledat","odpocet_den":"dny","odpocet_hodina":"hod","odpocet_minuta":"min","odpocet_sekunda":"sek","odpocet_konec":"Akce ji\u017e skon\u010dila"}
https://computermedia.cz/
https://computermedia.cz/obcansky-a-spolecenskovedni-zaklad-komplet-cv?h=&dalsi=0&idWebHomepage=
Během minut dojde k vašemu automatickému odhlášení ze systému. Potřebujete více času?
Z důvodu dlouho trvající nečinnosti jste byl automaticky odhlášen ze systému
Zapomněli jste heslo?

Nemáte ještě účet?

Registujte se

Chci se registrovat!